Fanklub

Milí fanoušci Klubu Na Rampě. Je vás hodně, kteří jste se v průběhu let minulých přihlásili k odběru novinek, stali jste se našimi příznivci na Facebooku, průběžně nám píšete žádosti o zasílání programu emailem, nebo jste v průběhu času přicházeli s nápady na různá vylepšení, tipy na program apod.

Právě pro vás jsme připravili opravdový FANKLUB, s celou řadou výhod pro členy. Pravidelně pro vás budeme chystat akce s výraznou slevou na vstup, můžete se těšit také na „happy hours“ na vybraný typ nápojů. Především ale budete mít vždy aktuální a rychlé informace o tom co se na Rampě chystá a můžete se tak připravit na předprodeje nebo zabookovat si termín v kalendáři, aby vám nic neuniklo. Ať se vám ve Fanklubu líbí!

JAK SE STÁT ČLENEM?

Vyplňte prázdná pole a údaje nám tak odešlete. V tomto případě jste plnohodnotnými členy Fanklubu.

Abyste mohli využívat výhod Fanklubu Rampy naplno, potvrďte prosím, že jsou správně vyplněné všechny následující údaje.

jméno:

příjmení:

číslo mobilu:

město ve kterém bydlíš:

chci odebírat novinky na email
chci dostávat akční pozvánky a slevy pomocí SMS rovnou na svůj mobil
chci se stát členem fanklubu Rampy