Kariéra

Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou je už 27 let tradičním místem pro kulturu - hudbu, divadlo, besedy a promítání. Za tu dobu se zde vystřídalo obrovské množství českých i zahraničních hudebních interpretů. Někteří z nich dnes zaplňují světová podia.

Právě teď hledáme posilu do týmu na pozici

VEDOUCÍ SMĚNY / BARMAN / BARMANKA

Co bude Tvojí náplní práce?

- stát se "duší" našeho klubu, vytvářet příjemnou a přátelskou atmosféru a přenášet ji na druhé
- barmanská činnost (točení piva, míchání drinků, příprava drobného občerstvení)
- povedeš směny v klubu (rozdělování práce spolupracovníkům, dohled nad jejich činností a jejich motivace)
- budeš zodpovědný/zodpovědná za inventury, objednávky zboží, zásobování
- čeká Tě i drobná administrativa spojená s chodem klubu

Co po Tobě budeme požadovat?

- dodržování nutných pravidel, ale zároveň kreativní nápady a inovace
- pozitivní smýšlení
- zájem o kulturní a hudební scénu vítána
- zkušenost s barmanskou činností
- potravinářský průkaz

Na co se můžeš u nás těšit?

- staneš se součástí klubu s obrovskou tradicí a celorepublikovým ohlasem
- budeš moci rozvíjet a realizovat vlastní nápady, potkáš se s řadou osobností nejen české hudební a kulturní scény
- získáš zkušenost s vedením a zaškolováním nových lidí
- zapojíš se do pestré činnosti týmu SUNDISK a budeš se podílet i na dalších projektech