pátek
17. dubna 2015
20:00 hod.

Mňága a Žďorp

Legenda z Valmezu na Made in China Tour!
Po čtyřech letech vydala MŇÁGA A ŽĎORP vloni v listopadu nové studiové album a v rámci tour k této desce zavítá i k nám do klubu! Přijďte si poslechnout nejen písně z nového alba „Made in China“ , ale i staré hity skupiny.
Mňága a Žďorp je česká hudební skupina pocházející z Valašského Meziříčí (přesněji odtud pochází zakládající jádro skupiny), která se formovala již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tyto kapely však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.

Do povědomí se dostala především hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez (1991). Předposlední, jedenácté řadové album vyšlo v roce 2010 a jmenuje se Takže dobrý.

Poslední album„Made in China“ nahrála skupina v čele s Petrem Fialou po úspěšné crowdfundingové kampani v Číně. Sám Fiala k novince říká: „ Snažili jsme se udělat v uvozovkách večírkovou desku, aby člověk nemusel žádné tracky přeskakovat. Natočili jsme písničky, o kterých víme, že je můžeme hrát naživo vedle starších hitovek“.

http://www.mnaga.cz/

 Online předprodej u našich partnerů: www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.6-8417-image-mnaga2-670x-700x420.jpg8-china-1.jpg

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: