Ivan Gutierrez a Madera

Bez nadsázky lze říci, že koncert kapely Madera patřil zatím k tomu nejlepšímu, co Rampa měla možnost vidět. Seskupení přijelo v koncertním složení, což znamená, že na kontrabas se představil tradičně Tadeáš Mesany, za bicí usedl David Landštof a zpěvu a akustické kytary se chopil Ivan Guttierez. Toto trio dokázalo během chvilky vykouzlit na Rampě jedinečnou atmosféru a absolutně strhlo publikum na svou stranu. Ivan zpíval v několika světových jazycích, převládaly však jeho vlastní písně psané v rodné španělštině. Celé to pro mě byla vlastně srdcová záležitost, neboť Ivan Gutierrez je se Zuzkou Navarovou tvůrcem famózní desky "Skleněná vrba", která zatím na poli "české" world music nebyla překonána. Když Ivan na Zuzku vzpomněl jejich společnou písní "Námořnická", tak mě jezdil mráz po zádech. Dovolil jsem si pořídit krátký záznam digitálním fotoaparátem, který je k vidění zde na youtube.com, kvalita streamovaného videa není nejlepší, nicméně mám pro Vás i dobrou zprávu - koncert jsme zachytili na dobrou digitální kameru, takže během pár dní bude k dispozici ke stažení ve formátu XviD. Zároveň jsme i přenášeli koncert on-line na promítací plátno na baru, což byl pro Vás jistě také nevšední prvek sobotního večera.

Fotky jsou jako obvykle ve fotogalerii.